Ofis mobilyası satın almak için nereden başlamalı?

Yeni bir işyeri kurarken mutlak ihtiyaçlardan birisi ofis mobilyaları ve ofis koltuklarıdır. Yıllarca çalıştınız birikim oluşturdunuz, birikim yaptığınız bütçenizle işyeri veya şirket kuracaksınız. Yeni işyeriniz sizin için en değerli unsurlardan birisi olacak. Çünkü, ticaret yapıp para kazanmanız gerekiyor. Bunun ölçütü başarıya ulaşmak anlamına gelmektedir.

Read More

Ofis mobilyaları büro masaları üreticisi eLsa

Ofis masası çeşitlerimiz olarak makam masası, ofis çalışma masası, müdür masası, sekreter masası, şef masası, toplantı masası, banko masaları, çağrı merkezi masaları modelleri tasarım ve imalatını yapmaktayız.

Read More

Fileli Koltuk Ofis Çalışma Sandalyeleri

Günümüzdeki ofis koltuk tasarımları gelişen tekonolojiye uyumluluk ve görsel anlamda modern ofis ortamları için üretilmektedir. Hafif, kullanışlı ve ekonomik fileli koltuk ürünlerimizi sipariş etmeniz çok kolay.

Read More

Ofis ve işyeri mobilyaları üretimi yapan eLsa ofis mobilyaları ürünlerinin detay, ölçü, ofis masaları fiyatları bilgilerini bulabileceğiniz web sitemiz kullanıcı dostu olarak hazırlanmış olup ihtiyacınız olan ofis malzemeleriniz kategori sıralamasına göre incelyip sipariş verme formu oluşturmanız çok kolay.
Read More

Şantiye mobilya çözümlerimiz

Çalışma masaları

Şantiye kurulumunda kullanılan geçici ofis masaları üretim seçenekleri bulunmaktadır. 18mm veya 30mm suntelam masa çeşitlerimiz inceleyebilirsiniz. Ayrıca metal ayaklı şantiye masaları çeşitlerimizde üretilmektedir.

Read More

Tr- İstanbul – Ofis Mobilya Ürünleri Satışı

Ofis mobilyası işyerimizin vazgeçilmez malzemeleridir. Ofis masaları, ofis sandalyeleri seçimlerimizde internet üzerinde bize yol gösteren arama motorlarına göre tercih yapılır. Sipariş vermeden önce ofis dekorasyonunda bazı öncelikleri değerlendirmeemiz gereklidir.

Read More

Office Furniture is the mass noun for the movable objects intended to support various human activities such as seating (e.g., chairs, stools and sofas) and sleeping (e.g., beds). Furniture is also used to hold objects at a convenient height for work (as horizontal surfaces above the ground, such as tables and desks), or to store things (e.g., cupboards and shelves). Furniture can be a product of design and is considered a form of decorative art. In addition to furniture’s functional role, it can serve a symbolic or religious purpose. It can be made from many materials, including metal, plastic, and wood. Furniture can be made using a variety of woodworking joints which often reflect the local culture.

Read More

Büro Mobilyaları Nasıl Seçilmelidir?

İşyeri ortamı çoğu kişiye göre stresli ve yorucu geçmektedir. Personeliniz için huzurlu bir ortamda çalışması başarıyı, satış ve üretim gücünü arttıracaktır. Bunu sağlamak için ergonomik ve kullanışlı büro mobilyaları satın almak gerekiyor.

Read More

Ergonomik ofis koltukları modelleri ve fiyatları

Captiva fileli koltuk, modern tasarım çalışma koltuğu, iyi tasarlanmış ve öncü ergonomik yapısıyla geleceğin tasarımı olarak yerini alacak bir üründür. Tasarımı yapılırken modern teknolojiye uygunluğu ve insan ihtiyacına göre ofis sandalyesi için bilinen her şeyi içeriyor. Her parçası yeniden düşünüldü. Performans, ergonomi, kalite ve görünüm için kendi sınıfında yeni bir referans noktası belirleyen fileli ofis koltuk, geleceğin ürünü olarak bütün dünyada yerini alacak kalitededir.

Read More