https://www.elsaofismobilya.com Sat, 17 Mar 2018 07:09:42 +0000 tr-TR hourly 1 https://www.elsaofismobilya.com/wp-content/uploads/elsa-ofis-mobilya-icon-68x68.png https://www.elsaofismobilya.com 32 32 Ofis Mobilyaları Sahibinden https://www.elsaofismobilya.com/ofis-mobilyalari-sahibinden/ Wed, 24 Jan 2018 19:07:46 +0000 https://www.elsaofismobilya.com/?p=9563 Read More
]]>
Çeşitli modern tasarımlar ile imal edilen ofis büro mobilyaları elsa-mobelsa güvencesiyle özel fiyatlarla en iyi kalite ile adresinize teslim edilmektedir.

Ofis mobilyası ve çağrı merkezi masa kabinleri için alışveriş yaparken göz önüne alınması gereken birçok şey var . Çalışanlara hangi boyutta en iyi teklif veriliyor? Ne tür bir düzen arıyorsunuz? Ne tür bir çalışma ortamı yaratmak istiyorsunuz? Sorulması gereken en önemli sorulardan biri, büronuzun hangi tür ofis mobilyasına ihtiyacı var? Ofis mobilyası konusunda seçim yapmak için birçok farklı seçeneğiniz var ve yaptığınız seçenekler çok farklı ortamlar yaratabilir. Bu kararı verirken göz önüne almanız gereken birkaç şey var ve düşük ve yüksek maliyet mobilya ve sandalye arasındaki artıları ve eksileri paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Workstation ofis masaları, çalışanlar arasında kolay iletişim imkanı sağlar ve daha açık bir çalışma ortamını kolaylaştırır. Işıkların bir ofisten akmasına izin vererek daha büyük bir his veriyorlar. Panelli ofis masaları, birçok farklı toplantı alanına sahip ofis ortamında büyük bir akış oluştururken çalışanlar için ortak çalışma alanı oluşturmaya çalışan bir ofis için harika ortam sağlar. Telemarketing büroları genellikle panelli grup masalarını kullanır, çünkü çalışanlar, yaptıkları işi başarmak için bölme duvarlara ya da özel mekanlara ihtiyaç duymazlar. Yaratıcılığı arttırdığı ve birçok farklı şirkette iş akışına yardımcı olması nedeniyle son zamanlarda çok popüler olması için ortak çalışma alanlarını sağlayan ofis masaları imal ettik.

Aradığınız ne tür bir ofis mobilyası ve ofis sandalyeleri hakkında daha iyi bir fikriniz olduğunu düşünüyorsanız veya doğru karar vermek için biraz yardıma ihtiyacınız varsa – temasa geçin! Ofisiniz için mükemmel ürünü bulmanıza yardımcı olmak isteyen uzun yıllara dayanan tecrübeli satış temsilcilerine sahibiz. Ofisiniz için mükemmel bir çözüm bulabildiğimizden eminiz.

]]>
Ofis mobilyası kaliteli hizmet detayları https://www.elsaofismobilya.com/ofis-mobilyasi-kaliteli-hizmet-detaylari/ Sat, 06 Jan 2018 16:54:17 +0000 https://www.elsaofismobilya.com/?p=9505 Read More
]]>
Ofis mobilyası sektöründe, günümüz şartlarında uluslararası lojistik şartlarının kolaylaşması neticesinde piyasaya çok çeşitli ve farklı kalitede ürünler girmiş bulunmaktadır.  Satın alınan ofis sandalyeleri veya ofis masaları bir süre sonra kullanılamaz duruma gelip kullanıcıya sorun oluşturmaktadır. Bunun sebebi daha fazla kullanım amacı değil de bir süre sonra deforme olacak satış stratejisi amacı taşımasından oluşmaktadır.

ucuz-fiyatli-ofis-mobilyasi

Marka isimleri reklamlarla kullanıcının bilinçaltına yerleştiren kapitalist oluşumlar, aynı zamanda tüketicinin satın alma bilincini ünlü markalara taşımak amacı gütmektedir. Fakat müşteri memnuniyeti açısından kaliteli hizmetten çok satınalma psikolojisini vasat ofis mobilyasına yöneltmek amacı taşımaktadır.

ucuz-fiyatli-modern-ofis-masalari

Bilinçli tüketici olmak bu aşamadan sonra bir hayli önem taşımaktadır. Yıllarca sorunsuz olarak kullanabileceğiniz elsaofismobilya.com ürünleri imalat ve kalite olarak üst düzeydedir. Ofis mekanlarınıza göre üretilen ofis mobilyaları konforlu çalışma ortamı sağlamaktadır.

ucuz-fiyatli-ofis-koltuklarimodern-ofis-sandalyesi-filelimodern-ucuz-ofis-koltuk-sandalye

Ofis mobilyanızda veya sandalyenizde oluşacak sorunlar için elsaofismobilya.com sürekli daimi hizmet sağlamaktadır. Kaliteli ofis ürünleri ucuz fiyatlarla mekan adresine kadar montaj dahil teslim edilip onay alınmaktadır. Eski yıllardan itibaren prestijli üretici olan elsa, kaliteli ofis ürünleri ile sizi buluşturmaktan gurur duyar.

fileli-ofis-koltuk-sandalye-fiyatlari

Ofis mobilyaları ve ofis koltukları ürünlerimiz fabrikasyon sistemle üretilmekte olup, kalite kontrolünden geçmektedir. Müşteri memnuniyeti temel prensibimiz olduğundan dolayı, ürün tesliminden sonra ilave etmek istediğiniz masa, koltuk, dolap gibi ürünler isteğinize göre imal edilip montajı yapılmaktadır.

ofismobilyalari-masalari

]]>
Ofis Koltukları Store https://www.elsaofismobilya.com/ofis-koltuklari-store/ Mon, 13 Nov 2017 08:38:44 +0000 https://www.elsaofismobilya.com/?p=9454 Read More
]]>
Ofis koltukları ve ofis sandalyeleri ürünlerini store ürünlerimiz sayfamızdan beğenip en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz…üstelik istanbul içi teslimatlar ücretsizdir.

Fileli ofis sandalyeleri, ofis mobilyaları koltukları, büro kanepe çeşitleri ile ekonomik modeller, çalışma toplantı sandalyeleri elsa store web sitesinde.


Ofis mobilyaları store

Ofis büro mobilyaları siparişleriniz en üst kalite ile imal edilmesi ve fabrikasyon düzeyinde üretim yapılması kaliteyi yükseltecektir. Kaliteli ürünlerin ilk bakışta spot ürünlerden ayırt edilebildiği kaçınılmaz bir gerçektir. Kaldı ki bir kereye mahsus satış değil, sürekli hizmet kobi firmaları için olması gereken bir koşuldur. Personeliniz ve kendiniz için 1.kalite ofis mobilyası ürün satın almanız sizi işlerinizde başarıya yönlendirecektir.

Antik çağdan bu yana ticaret yapmak için masa ve sandalye kullanılmıştır. Modern çağımızda ise bilgisayar ve kağıt yazışmalarında konfor ve kalite birinci seviyede tutulmuştur. Ofis masaları ve ofis sandalyelerindeki ergonomi ve tasarım göze güzel gelmesi açısından büyük önem taşımaktadır. işyeri mobilyalarınız için istediğiniz herşey elsaofismobilya.com sitesinde.

]]>
Ofis koltukları nasıl imal edilir? https://www.elsaofismobilya.com/ofis-koltuklari-nasil-imal-edilir/ https://www.elsaofismobilya.com/ofis-koltuklari-nasil-imal-edilir/#respond Sat, 02 Apr 2016 15:54:50 +0000 https://www.elsaofismobilya.com/?p=8800 Read More
]]>
Ofis koltukları imalatı.

İşyeri kuracaksınız veya ofis sandalyelerinizi değiştireceksiniz. Ofisimizde bilgisayar başında çalışırken bize arkadaşlık eden ofis koltukları nasıl üretiliyor?

Eski zamanlarda ofis koltukları imalatında kontra kalıplar üzerine sünger döşenerek ofis sandalyesi imal edilirdi. Ancak, teknolojinin gelişimi ile birlikte koltuk sektöründe de büyük gelişmeler olmuştur. Günümüzde kullanılan üretim aşamaları şu şekildedir.

ofis-koltuk-imalati

Ofis koltuğunda kullanılan omurga (ana gövde) kısmı metal karkaslar üzerine polüretan sünger döşenmiş şekilde temin edilmektedir. Bu konuda hammadde imalatı yapan bir çok firma bulunmaktadır. Türkiye ofis koltukları için hammadde üretiminde oldukça ileri bir aşamaya ulaşmıştır. Bir çok dünya ülkesine ihracat yapılmaktadır. En iyi kalite için yerli hammadde tercih edilmelidir.

ofis-sandalyesi-modelleriyeni-ofis-koltuklariofis-koltuk-sandalye-imalati

1. Aşama: Sipariş edilen koltuk modeline göre derinin veya kumaşın kesimi için model kalıp oluşturulur. Bu model kalıplar için genelde mukavva karton kullanılmaktadır. Model kalıp minder ve sırtlık için ayrı ayrı oluşturlmalıdır.

2. Aşama: Koltuk modeline göre kumaş veya deri kesilir. Deri veya kumaş kesimi şef koltukları için genelde 60cm, yönetici makam koltukları için 80 cm olarak kesilmektedir.

3. Aşama: Kesilen kumaş-deri tezgaha serilir. Daha önce hazırladığımız model kalıp kumaş-deri üzerine koyulur. Kalıp kenarları kalemle çizilir. Daha sonra çizilen yerlerden makasla deri-kumaş kesimi yapılır.

4. Aşama: Hazırlanan deri-kumaş dikiş makinasında asıl yüzey ters olacak şekilde dikilir. Dikiş yapılan deri-kumaş şu anda minder kılıfı gibi görünmektedir. Açık olan tarafa ise fermuar dikilir.

5. Aşama: Ofis sandalyesinin kılıflarını pot yapmayacak şekilde geçirdikten sonra fermuar kapalılıp işlem tamamlanır. Dikiş iplikleri fazlalıkları makasla kesilir.

6. Aşama: Koltuğumuzun ana gövdesi tamamlandıktan sonra koltuğu-sandalyeyi ters çevirip deliklere denke gelecek şekilde ayak mekanizması takılır. Bu mekanizma vidaları özel olarak üretilmekte olup kalın civata şeklindedir. Tilt ve senkron mekanizma çeşitleri bulunmaktadır.

7. Aşama: Ofis koltuğumuzun aşağı yukarı hareket edebilmesi, yükseklik ayarı yapabilmemzi için amortisör takıyoruz. Amortisörün ince ucu koltuk tarafına takılmalıdır.

8. Aşama: Ofis sandalyeleri için tekerlek ve yıldız ayak takılmasına geldi sıra. Koltuğumuzun ayağınıda taktıktan sonra mekanizmanın çalışıp çalışmadığını kontrol ediyoruz. Şimdi ofis koltuğunu ambalajlayıp sevkiyata gönderebiliriz.

pilord-elsa-fileli-makam-sandalyesipilord-fileli-makam-koltukvip-makam-sandalyesi

Fileli koltuk imalatı

Yeni ofis koltuğu standardındaki fileli koltuk modelleri imalatı ise polüretan kalıpların üzerine file kumaş döşenmesiyle yapılmaktadır. Daha sonraki aşamalarda ise mekanizma ve ayak takılmasıyla sonlandırılmaktadır. Düz ofis sandalyesi imalatına göre fileli koltuk imalatı daha kolaydır. Bunun sebebi koltuk sırtlık ve oturak minderlerin hazır basılı olarak oluşmaktadır. Fileli koltuk imalatında daha çok montaj işlevi yapılmaktadır.

filelikoltuk-ofis-sandalyesifileli-calisma-sandalyesifileliofissandalyesifiyatlari

]]>
https://www.elsaofismobilya.com/ofis-koltuklari-nasil-imal-edilir/feed/ 0
Yeni iş kuracaklar için ofis mobilyası satın alma rehberi! https://www.elsaofismobilya.com/yeni-is-kuracaklar-icin-ofis-mobilyasi-satin-alma-rehberi/ Mon, 01 Feb 2016 11:16:04 +0000 https://www.elsaofismobilya.com/?p=8522 Read More
]]>
Ofis mobilyası satın almak için nereden başlamalı?

Yeni bir işyeri kurarken mutlak ihtiyaçlardan birisi ofis mobilyaları ve ofis koltuklarıdır. Yıllarca çalıştınız birikim oluşturdunuz, birikim yaptığınız bütçenizle işyeri veya şirket kuracaksınız. Yeni işyeriniz sizin için en değerli unsurlardan birisi olacak. Çünkü, ticaret yapıp para kazanmanız gerekiyor. Bunun ölçütü başarıya ulaşmak anlamına gelmektedir.

 • 1.Aşama – Makam odaları mobilyası

İşyeri mekanlarından en çok önem taşıyan ofis odalarıdır. Duruma göre 1, yada 2 oda dan oluşmaktadır. Makam odası için seçeceğiniz çeşitleri, modern ofis mobilyaları yada ahşap ofis mobilyaları olarak nitelendirebiliriz. Modern ofis mobilyası modelleri genel olarak metal ve ahşap karışımı mobilyalardır. Bu mobilya çeşidi melamin yonga leva veya mdf lam malzemeyle imal edilmektedir. Ahşap makam masaları ise, naturel doğal kaplama, masif cila vernik ile imal edilir. Ahşap ofis mobilyaları diğer çeşitlerine göre fiyatı daha yüksek olan masa çeşitleridir. Burdaki seçenekleri zevkinize ve bütçenize göre siz belirleyeceksiniz.

Avukat, kamu, holding veya fabrika yöneticileri için vip makam takımları tercihleri bulunmaktadır. Vip makam takımı mobilyaları genelde ahşap tornalı masif malzeme ile imal edilmiştir. Bu makam masaların tüm malzemesi üst düzey olarak seçilip özenle üretilmektedir. Vip makam takımları için koltuk seçenekleri hakiki deri olarak dizayn edilmektedir. Vip kanepe takımı olarak modası hiç geçmeyen chasterfild ofis kanepelerini tercih edebilirsiniz. Chasterfild model kanepe takımları, hem modern hemde klasik ortama uyum sağlayan nadide ürünlerdir.

Masa seçimini yaptıktan sonra model tasarımına göre ofis koltukları satıcı tarafından belirlenip size önerilmektedir. Ofis makam koltuklarında bir çok alternatif koltuk modeli bulunmaktadır. Modern tarz istiyorsanız fileli koltuk çeşitlerinden seçim yapabilirsiniz. Makam odanız için ucuz ofis koltukları seçeneğini mutlaka elemelisiniz. Ayrıca makam odasında ofis kanepe takımı satın almanızda fayda var. Önemli müşterileriniz ve misafirleriniz için uygun bir seçimdir. İş görüşmelerinizi kanepe takımı koltuklarında yapmanızda fayda var. Masa karşısındaki müşteri iş görüşmeleri nitelik olarak çokda elverişli değildir.

ahsap-ofis-mobilyalari-makam-takimimodern-ofis-mobilyalari-makam-masasi-takimi

 • 2.Aşama – Müdür, şef odaları mobilyaları

Firmanızdaki yöneticilerden oluşacak kadro için hiyerarşiye göre ofis masaları seçmeye geldi sıra. Sırasıyla müdür masası, şef masası modellerinden seçim yapabilirsiniz. Bu masa çeşitlerini ofis dekorasyonu bütünlüğünü sağlayacak çekilde metal alaşımlı veya komple ahşap modellerden seçim yapmalısınız. Müdür masası 180cm veya 200cm olmalıdır. Masanın yanı sıra çekmeceli keson, dosya dolabı, sehpa gibi ilave mobilyaları listeye ekleyiniz. Ofis mobilyaları fiyatları model ve malzeme kullanımına göre değişmektedir. Satıcıdan alternatif fiyatlı teklif isteyiniz.

Müdür, şef ofis koltukları fiyatları modellerine göre değişmektedir. Deri, kumaş, senkron mekanizma, ayarlı koltuk kolu, metal yıldız ayak, plastik beşli ayak fiyatları değiştiren koltuk elementleridir. Bu konuda kafanız çok karışabilir ama çekinmden satıcıdan yardım isteyiniz. İşi bilen ofis mobilya satıcısı zaten sizi yönlendirecektir. Bazı satıcılar elindeki stok ürünleri eritmek için satmak isteyecektir. Temkinli olmanızda fayda var.

buro-ofis-yonetici-masalariofis-yonetici-mobilyalari

 • 3.Aşama – Ofis personel masaları mobilyaları

Personel masaları seçimi yaparken genelde ucuz ofis mobilyaları tercih edilir. Tabiki ucuz olsun ama aynı zamanda kaliteli olsun. Bu konuda Türkiye de bir çok kaliteli ofis masası imalatı yapan firma bulunmaktadır.  Gross marketlerden tercih yapmayınız, bu marketlerdeki ürünler ucuz görünsede aslında öyle değil. Bu ürünler çin malı olup kanserojen olma ihtimalı yüksek ürünlerdir. Siz iyisimi TÜRK MALI ürün tercih edin.

Ofis personel masalarında tabla kalınlığı mutlak 3cm olmalıdır. Daha ince olduğu takdirde, ilerde masa tablası seğim yapacaktır. Kriterlerden bir diğeri ise tabla kenarları mutlaka 2mm pvc ile kapatılmalıdır. Çin malı ürünlerde 2mm pvc kullanmazlar. 2 mm PVC ile kapatılmayan masa kenarları en ufak bir darbede çıtlayıp ham suntanın ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Bu görüntü tabiki tamamen vasat bir ofis mekanı görmenize sebep olacaktır.

Personel için ofis mobilyası seçimi yaparken motivasyonu bozmayacak, aynı zamanda modern ofis ortamı sağlayacak modeller üzerinde tercih yapmanızda fayda var. Metal ayaklı veya ahşap ayaklı, düz veya L etajerli bir çok alternatif ofis masası çeşitleri imal edilmektedir. Satın alacağınız personel masaları yerleşim planı için satıcı firmadan destek isteyebilirsiniz.

Personel için ofis koltuğu seçenekleri arasında fileli koltuklar ve kolçaklı kumaş ofis koltukları bulunmaktadır. Ofis koltuğu seçerken dayanıklı olmasına öncelik vermelisiniz. Devamlı bozulan ve ses çıkartan çalışma koltukları personelinizin iş verimini düşürecektir. Satıcı firma ofis sandalyeleri için yerinde garanti servis hizmeti verebilmelidir. Spot ürünlerden kaçınmanızda fayda var, bu ürünler garantili değildir ve kısa bir süre sonra koltuk aksamlarında bozulmalar başlayacağı için çöpe atmak zorunda kalabilirsiniz.

ofiskoltuklari-ofissandalyeleri

 • 4.Aşama – Ofis dosya dolapları mobilyaları

Ofis mekanlarında olmazsa olmazlardan bir diğer ürün ise dosya dolaplarıdır. Dosya dolabı satın alırken dikkat edilecek kriterler; kapak kenarları mutlaka 2mm PVC olmalı, kapak menteşeleri metal olmalı, zemin ayarlı pingoları olmalı, minifix sistemiyle montaj edilebilmeliki bir süre sonra işyerini başka bir yere taşırsanız rahatça sökülüp takılabilmelidir.

Dosya dolapları dizayn edilirken duvar kenarlarındaki boşlukları dikkate almalısınız. Bu şekilde hem dekoratif bir görüntü elde edersiniz, hemde kullanılmayan boşlukları değerlendirmiş olursunuz. Muhasebe ofisi için yüksek dosya dolabı tercih etmelisiniz. Takdir ederisnizki muhasebe ofislerinde evrak ve dosyalama işleri çok daha fazla olacaktır.

Personel için işçi soyunma dolapları seçimi yapabilirsiniz. Fabrika personeli için ihtiyaca göre 4.lü, 6.lı çelik soyunma dolapları seçenekleri bulunmaktadır. Ofis mekanı için mutlaka ahşap soyunma dolapları tercih etmelisiniz.

198cm-dosya-dolabi-ofis-dolabiahsap-ofis-dolaplari

 • 5.Aşama – Ofis karçılama bankoları mobilyaları

İşyeri girişleri derli toplu mobilyalarla dizayn edilmelidir. Çünkü ilk izlenim herşeyde olduğu gibi işyeriniz içinde çok önemlidir. Ofis bankoları genelde mekan ölçüsüne göre imal edilmektedir. L yada düz modelleri bulunmaktadır. Ofis bankosu seçimi yaparken mutlaka yerinde fizibilite çalışması yaptırmalısınız. Banko yanında ufak dosya dolabı kullanabilirsiniz. Ofis bankosunda ön kısım 110cm yüksekliğinde olamılıki işyerinize gelen müşteri masa üzerinde evrak kalablığını görmesin.

İşyeri girişlerinde ayrıca yeriniz elveriyorsa lobi bekleme koltukları satın almalısınız. Bekleme koltukları gelen müşteri veya misafirlerinizin kısa bir süre için beklemesi için ihtiyaç duyulacak koltuklardır.  Bekleme koltuğu arasına cam sehpa düşünebilirsiniz.

ofis-bankosuofis-bankolari-mobilyalari

 • 6.Aşama – Toplantı masası mobilyaları

Toplantı masaları için büyük ve küçük toplantı odası olarak en az iki alan ayırmanızda fayda var.  Büyük toplantı odası tüm personelin haftalık veya aylık toplantı yapabilmesi için gerekli olacaktır.  Küçük toplantı odası ise anlık toplantılar için gerekli olacaktır. Örnek olarak tedarikçi görüşmeleri için. Toplantı masaları mekan ölçüsüne göre imal edilmelidir. Toplantı koltuğu geçiş boşlukları hesaba katılmalıdır. Toplantı masası yanında ufak bir yerseti dolabına ihtiyaç olacaktır. Çay kahve veya sunum makinası için gerekli olacaktır.

Toplantı koltukları tercihi yaparken hafif ve kullanışlı olmasına önem vermelisiniz. Toplantı koltuğunun yayvan ve rahat olmasına hiç gerek yok. Nitekim en fazla 2-3 saat oturacaksınız. Modern görünümlü toplantı sandalyesi seçmenizde fayda var, uzun süre kullanabilirsiniz.

ofis-toplanti-masasi-mobilyalaritoplanti-masasi-ofis-mobilyalari

]]>
News https://www.elsaofismobilya.com/news/ Fri, 18 Sep 2015 08:22:51 +0000 https://www.elsaofismobilya.com/?p=8076 Read More
]]>
Büro mobilyaları yeni ürünler, ofis masaları yeni modeller, ofis koltukları modelleri ve fiyatları. Ofis mobilyası tasarım ve üretimlerimiz.

Next fileli koltuk

Modern tasarım #OfisSandalyeleri kullanışlı ve ekonomik #FileliKoltuk modelleri ürünlerimiz piyasanın en iyi koltuklarıdır.

patrika-fileli-koltuk

Tekerlekli ofis çalışma koltukları, kolçaklı büro sandalyeleri renk seçenekleri ile işyerinizdeki arkadaşınız olacak.

filelikoltuk-ofissandalye

Makam ve yönetici sandalyeleri, personel koltukları fileli deri, kumaş koltuk modellerimizden seçim yapabilirsiniz.

ofismobilyalari-dekorasyon

Ofis dekorasyonunda modern ofis masası, ahşap veya demir ayaklı ofis mobilyası seçenekleri. Seperasyon ara panelli, çekmeceli, ahşap, melamin, laminat büro masaları.

ofis-buro-fileli-koltuk

Modern büro mobilyaları imalatçısından en kullanışlı ofis malzemeleri, masa koltuk, sandalye ürünleri.

neon-fileli-ofis-sandalye

Tasarım harikası mobilya modellerimizden seçim yapıp kolayca sipariş verin, hemen işyerinize teslim edelim. eLsa güvencesiyle fabrika fiyatlarıyla satış.

]]>
Ofismobilyalari – Büro Masaları https://www.elsaofismobilya.com/ofismobilyalari/ https://www.elsaofismobilya.com/ofismobilyalari/#respond Sat, 12 Sep 2015 11:18:51 +0000 https://www.elsaofismobilya.com/?p=8046 Read More
]]>
Ofis mobilyaları büro masaları üreticisi eLsa

Ofis masası çeşitlerimiz olarak makam masası, ofis çalışma masası, müdür masası, sekreter masası, şef masası, toplantı masası, banko masaları, çağrı merkezi masaları modelleri tasarım ve imalatını yapmaktayız.

ofismobilyalari-ofismasalari

Büro mobilyaları dekorasyon ekipmanları arasında bulunan kapaklı dosya dolapları, soyunma dolapları, arşiv dolapları, çoklu grup masaları, seperasyon panel sistemleri ihtiyaçlarınız için eLsa’dan fiyat teklifi veya ücretsiz projelendirme, yerinde dekorasyon keşfi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ofismobilyalari-dekorasyon

Ekonomik ofis mobilya fiyatları ile işyerinizi modern tasarıma dönüştürebilirsiniz. eLsa olarak 1996 yılından beri yanınızdayız.

buromobilyalari-masa

]]>
https://www.elsaofismobilya.com/ofismobilyalari/feed/ 0
Filelikoltuk https://www.elsaofismobilya.com/filelikoltuk/ Sat, 12 Sep 2015 10:42:37 +0000 https://www.elsaofismobilya.com/?p=8040 Read More
]]>
Fileli Koltuk Ofis Çalışma Sandalyeleri

Günümüzdeki ofis koltuk tasarımları gelişen tekonolojiye uyumluluk ve görsel anlamda modern ofis ortamları için üretilmektedir. Hafif, kullanışlı ve ekonomik fileli koltuk ürünlerimizi sipariş etmeniz çok kolay.

Ofis koltuk modelleri kolleksiyonunda bulunan fileli koltuklar yeni ürünlerdir. Ergonomisi ve modern görünümü ile geleceğin ofis koltukları olarak nitelendirebiliriz. Fileli makam koltukları mekanizması geriye doğru yatarlıdır, döşemeli bel desteği ekipmanına sahiptir. Bu koltuklarda ayrıca başlık bulunmaktadır. Beşli tekerlekli ayakları aliminyum notrolize alaşımlıdır. Bu bakımdan oldukça dayanıklı koltuklardır.

filelikoltuk-ofissandalye

Makam koltukları veya çalışma koltukları kategorisinde ihtiyacınıza göre ürün tesbitini kolayca yapabilirsiniz. Adresinize kadar ücretsiz teslimatını yapıyoruz.

 1. Ergonomik ofis sandalyeleri
 2. Fonksiyonlu makam koltukları
 3. Personel şef çalışma sandalyeleri
 4. Modern toplantı koltukları
 5. Ofis kanepeleri koltuk takımları
 6. Konferans koltuğu ve yazı tablalı sandalyeler
 7. Vip ofis koltukları ve patron koltukları
 8. Şantiyeler için ucuz ofis sandalyesi

fileli-ofiskoltuk

Fileli ofis koltuklarımız en son teknoloji ile üretilmektedir. Tekerlekli, kolçaklı, tilt mekanizmalı, senkron mekanizmalı çok fonksiyonlu konforlu kullanım sunan renkli ofis koltukları yüzlerce model. eLsa güvencesiyle garantili ofis mobilya ürünleri.

ofis-koltuk-fileli

Ofis mobilyası ürün seçimlerinde standart deri koltuk alışkanlığı devam etsede günümüz koşullarına uygun üretilen fileli çalışma sandalyeleri satış oranı gün geçtikçe artmaktadır. Bel destekli ve terletmeyen kumaş yapısı, ergonomik tasarımlı, kullanıcı dostu fileli koltuk ürünlerimizi mağazamızda ve web sitemizde görebilirsiniz.

]]>
Elsa Ofis Mobilya – Büro Mobilyaları & Masa Koltuk Üretimi https://www.elsaofismobilya.com/elsa-ofis-mobilya-buro-mobilyalari-masa-koltuk-uretimi/ Fri, 04 Sep 2015 13:37:18 +0000 http://www.elsaofismobilya.com/?p=7939 Read More
]]>
Ofis ve işyeri mobilyaları üretimi yapan eLsa ofis mobilyaları ürünlerinin detay, ölçü, ofis masaları fiyatları bilgilerini bulabileceğiniz web sitemiz kullanıcı dostu olarak hazırlanmış olup ihtiyacınız olan ofis malzemeleriniz kategori sıralamasına göre incelyip sipariş verme formu oluşturmanız çok kolay.

Çeşitli indirim ve hediyeler sunan eLsa web sitesinden yüzlerce çeşit ofis mobilyası ürünü bulunmaktadır. Aracısız direkt fabrika satış mağazasından veya bayiilerimiz tarafından sipariş verin avantajlı çıkın. Büro mobilyası için eLsa size yeter.

ofis-mobilya-dekorasyonofis-toplanti-masasiofiskoltuklari-filelikoltukmakam-masasi-ofis-takimlariofis-mobilyasi-moderncagrimerkezimobilyalari-filelikoltuk

Ofis mobilyaları profesyonel çözüm ortağınız eLsa. Modern büro mobilyası, ofis koltuk, çağrı merkezi mobilyaları, makam takımları ve ofis masaları üretimi.

Kaynak: Elsa Ofis Mobilya – Büro Mobilyaları & Masa Koltuk Üretimi

]]>
Şantiye Mobilyaları https://www.elsaofismobilya.com/santiye-mobilyalari/ Fri, 24 Jul 2015 18:11:27 +0000 https://www.elsaofismobilya.com/?p=7636 Read More
]]>
Şantiye mobilya çözümlerimiz

Çalışma masaları

Şantiye kurulumunda kullanılan geçici ofis masaları üretim seçenekleri bulunmaktadır. 18mm veya 30mm suntelam masa çeşitlerimiz inceleyebilirsiniz. Ayrıca metal ayaklı şantiye masaları çeşitlerimizde üretilmektedir.

santiye-mobilyalari-mudur-masasi santiye-mobilyasisantiye-mobilyalari santiye-masalari

Personel koltukları

Şantiye personeli ve yönetici müdürler için kullanıma uygun dayanıklı ofis sandalyelerimizi preoje safhasında önermekteyiz.

santiye-koltuklari santiye-ofis-sandalyesi santiye-sandalyeleri

Şantiye soyunma dolapları

İnşaat çalışanları ve yönetim kadrosu için ahşap çok seçenekli metal (çelik) veya ahşap soyunma dolabı ürünleri.

2li-celik-soyunma-dolabi4lu-celik-santiye- soyunma- dolap 6li-celik-santiye- soyunma-dolap celik-santiye-ranzasi ikili-ranza-celik

Şantiye Plesk kapıları

Baraka veya çalışanların odalarına uygun yapıda ekonomik kasalı kapı, amerikan kapı çözümleri.

Yemek masaları ve sandalyeleri.

Şantiye çalışanları için suya dayanıklı werxalit yemek masaları ve werzalit takviyeli sandalye çeşitleri.

santiye-yemek-masasi-werzxalit verzalit-yemek-masa-sandalye

#şantiyemobilyaları #ofisbüromobilyaları

]]>
Call Center Masaları https://www.elsaofismobilya.com/call-center-masalari/ Fri, 24 Jul 2015 16:55:01 +0000 https://www.elsaofismobilya.com/?p=7630 Read More
]]>
Call center masaları ve mobilya sistemlerimiz

call-center-mobilyalari

call-center-masalari

call-center-seperasyon-panel ucuz-call-center-masalari

Daha fazla kalite, daha fazla profesyonellik

1- Call center masalarımızda ses yalıtım sistemi mevcuttur.

2- Plus panelli modellerimizde kablo kanalı bulunmaktadır.

3- Ekonomik call center masası modellerimizde kablo taşıması için tabla altında ve üst tablada geçişler bulunmaktadır.

4- Panel bölme ve seperasyon sistemlerimiz kendi imalatımızdır.

5- Aliminyum seperasyon panellerde naturel ve ral rengi seçeneklerimiz bulunmaktadır.

6- Tüm sistem kendi imalatımız olup Türkiye’nin her şehrine anahtar teslimi kurulum yapılmaktadır.

7 – Call center çalışanlarına uygun konforlu ve sağlam koltuk çeşitlerimiz vardır.

8 – Panel ve aliminyum sistemlerimiz eLsa tasarımı olup patentlidir.

9- Komple mimari destek ve dekorasyon yapılmaktadır. (Alçıpan, halı, ofis bölme, tavan sistemi)

10- Call Center personeli için soyunma dolapları ürünlerimiz mevcuttur.

]]>
TR – Ofis Mobilya https://www.elsaofismobilya.com/tr-ofis-mobilya/ Fri, 24 Jul 2015 14:26:58 +0000 https://www.elsaofismobilya.com/?p=7622 Read More
]]>
Tr- İstanbul – Ofis Mobilya Ürünleri Satışı

Ofis mobilyası işyerimizin vazgeçilmez malzemeleridir. Ofis masaları, ofis sandalyeleri seçimlerimizde internet üzerinde bize yol gösteren arama motorlarına göre tercih yapılır. Sipariş vermeden önce ofis dekorasyonunda bazı öncelikleri değerlendirmeemiz gereklidir.

ofis-mobilya-tr

Ofis mekanları metropol şehrinde sınırlı m2’lere sahiptirler. İşyeri kiraları oldukça yüksek, bu yüzden daha küçük ofislerde daha çok personel çalıştırılması gereklidir. Aksi takdirde firmanız para kazanamayacaktır. Daha küçük ofis ortamlarını maximum dekorasyonla oluşturmamaız gerekiyor. Bunlar sizin içinde geçerliyse e-ticaret ürünleri veya market ürünleri işinizi görmez.

ofis-mobilyalari-tr fileli-koltuk-tr

Ofis dekorasyonunda ne yapmalı?

1 – Standart ofis mobilyası beğenseniz bile ek olarak özel ölçü imalat yapılabilmelidir.

2- Kolon araları veya kapı arkaları için özel ölçü ofis dolapları yapabilecek üretici firma seçilmesi yararınıza olacaktır.

3- Ofis masaları renklerini ve masa ayaklarını istediğiniz şekilde yapabilecek kapasitede olmalıdır. Aksi takdirde duvarları yeniden boyatmanız ve zemin dekorasyonunu değiştirmeniz gerekebilir.

4- Ofis koltukları renk ve kullanım özellikleri amacınıza uygun olmalıdır. İş sektörünüz, personel hiyarşisi, zemin hareketine göre ofis sandalyesi seçimi yapılmalıdır.

5- Makam masaları ve yönetici takımları iş sektörüne göre modern veya klasik tarzlarda ürün seçiminiz kolaylaştıracak mimari destek verilmelidir.

6- Lobi ve ofis girişi için banko ve bekleme koltukları amacına uygun olmalıdır.

7- Ofisinizin ışık ortamına göre mobilya ve koltuk rengi seçilmelidir.

makam-masalari-trofis-kanepeleri-tr

Sizi yönlendirecek ve alternatif ofis mobilya seçenekleri ile çalışma yapacak şirket ihtiyacınız olursa lütfen elsaofismobilya.com/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

ofis-koltuklari-tr

]]>
Office Furniture https://www.elsaofismobilya.com/office-furniture/ Fri, 24 Jul 2015 12:55:08 +0000 https://www.elsaofismobilya.com/?p=7617 Read More
]]>

Office Furniture is the mass noun for the movable objects intended to support various human activities such as seating (e.g., chairs, stools and sofas) and sleeping (e.g., beds). Furniture is also used to hold objects at a convenient height for work (as horizontal surfaces above the ground, such as tables and desks), or to store things (e.g., cupboards and shelves). Furniture can be a product of design and is considered a form of decorative art. In addition to furniture’s functional role, it can serve a symbolic or religious purpose. It can be made from many materials, including metal, plastic, and wood. Furniture can be made using a variety of woodworking joints which often reflect the local culture.

Archeological research shows that Neolithic people used stone to build cupboards, dressers, beds, shelves and seats. Ancient furniture from the 8th-century BC includes tables and serving stands. The furniture of the Middle Ages was usually heavy, oak, and ornamented. Furniture design expanded during the Italian Renaissance of the fourteenth and fifteenth century. The seventeenth century, in both Southern and Northern Europe, was characterized by opulent, often gilded Baroque designs. The nineteenth century is usually defined by revival styles. The first three-quarters of the twentieth century are often seen as the march towards Modernism. One unique outgrowth of post-modern furniture design is a return to natural shapes and textures.[1]

]]>
Büro Mobilyaları ve Masaları https://www.elsaofismobilya.com/buro-mobilyalari/ Fri, 24 Jul 2015 10:23:00 +0000 https://www.elsaofismobilya.com/?p=7597 Read More
]]>
Büro Mobilyaları Nasıl Seçilmelidir?

İşyeri ortamı çoğu kişiye göre stresli ve yorucu geçmektedir. Personeliniz için huzurlu bir ortamda çalışması başarıyı, satış ve üretim gücünü arttıracaktır. Bunu sağlamak için ergonomik ve kullanışlı büro mobilyaları satın almak gerekiyor.

Hem zihin hem de fiziken huzurlu, dingin ve dinç olan kişiler daha iyi çalışır ve işlerinden de büyük bir verim alırlar. Çalışanların koşullarının düzeltilmesi ve onlara uygun ortamlar hazırlanması büro mobilyası’nın itinali seçimi ile mümkün olur.

buro-dekorasyonu buro-koltuklari

Eski Renkli Mobilya ve Bozuk Koltuklardan Kurtulun

Büro mobilyası iç karartıcı siyah renklerden değil, sade ve şık tasarımlardan oluşturmak elinizdedir. Yapılan araştırmalar bu tarz mobilyaların çalışnaları körelttiği ve personeli rhavete ittiği tesbit edilmiştir. Çalışana huzur veren, estetik açıdan verimli, zevkli tasarımlar ve tekrar ofisinize hoş bir kurumsal görsellik iş hacminizi büyütmeniz mümkündür. Çok canlı ve karmaşık renklerin dikkat dağınıklığına neden olabileceği unutulmamalıdır. Tüm detaylarla istediğiniz  modern ofis ortamı oluşturulması önemlidir. Unutmayın ki ofisiniz aynı vakitda yaptığınız işin de bir parçası ve tarafsımasıdır. Modern ofisler “burada iyi iş çıkarılıyor”, intibası uyandırır.

buro-masalari-makam-takimlari ucuz-buro-mobilyalari

Ofis Dekorasyonunda Işık, Hava ve Daha Fazla Konsantrasyon Sağlanması

Ofis dekorasyonunda önemli unsarlardan birisi, ışık ve hava girmezse konsantrasyonu bozulmasına ve verimin azalmasına sebep olur. Bu yüzden ofislerin iyi ışık almasıve temiz hava sistemini oluşturmak önemlidir. Ofisde çalışan personelin sürekli ayık ve canlı kalmasına uygun dekorasyon yapılmalıdır. Böylece işyerinde ”efor içerisinde çalışma” amacına ulaşırsınız.

modern-buro-mobilya

Modern ve Çağdaş Çizgilerle Ofis Mobilyası Mimarisi

Bütün mekânlarda olduğu gibi ofisler işveren kartviziti niteliğindedir. ilk intibanın mühim olduğunu bütün uzmanlar söylemektedir. Bu bakımdan gerekirse ofis mobilyası satın alacağınız firmadan iç mimarlık desteği istenmelidir.

masa-takimlari fileli-koltuk-fiyatlari fileli-koltuk-modelleri

Pahalı ofis malzemeleri şık duracak anlamına gelmez. Mobilya satın alırken birbiri ile ahenkli, motivasyonu arttıracak detaylara da sahip olması mühimdir. Klasik mobilyalardan hoşlanıyor olsanız bile, ofisinize alacağınız her ekipmanın modern ve uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Ofisimize gelen müşteri ve misafirleriniz bu mobilyalardan hoşlanacaklar mı? Ofisimde çalışan personeller bu mobilyalardan memnun olacaklar mı? Bu iki soruya göre büro mobilyası satın alırsanız doğru iş yapmış olacaksınız. Bu bakımdan yeni nesil fileli koltuk ve ofis masaları seçmeniz doğru tercih olacaktır.

buro-mobilyalari

Büro mobilyası modellerine göz atmak ve sipariş vermek için ofis mobilyaları web adresini tıklayınız.

]]>
Yeni Ofis Mobilya Tasarımları https://www.elsaofismobilya.com/yeni-ofis-mobilya-tasarimlari/ Mon, 20 Jul 2015 18:53:50 +0000 https://www.elsaofismobilya.com/?p=7353 Read More
]]>
Ofis mobilya tasarımları ve üretimini yapan Elsa Office Furniture, ahşap ofis mobilyası kolleksiyonlarından bulunan geleceğin ürün modellerini satışa sunmuştur.

Şimdiden geleceğe hazırlanın…

Ahşap ve melamin kaplama malzemelerle biraraya getirdiğimiz ofis masaları modellerinde göz alıcı tasarımları ürünlerimizi uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Patron, yönetici masalarımız ve personel masalarımız arasında beğeneceğiniz bir seçenek mutlaka vardır. Fabrika satış fiyatlarıyla kaliteli ofis malzemelerini sipariş verebilirsiniz. Üstelik adrese hızlı teslim edilmektedir.

modern-ofis-mobilyalari-elsa

Göz alıcı fileli ofis koltukları modelleri…

Ergonomik yapılarıyla insan sağlığı açısından faydalı ve konfor içerisinde çalışabileceğiniz fileli ofis sandalyeleri modellerimiz içerinde her bütçeye uygun ürünlerimizden sipariş verebilirsiniz.

yeni-fileli-koltuk-modellerifileli-ofis-koltuklari-newfileli-ofis-sandalyeleri-yeni-modeller

Portatif ofis dosya dolapları…

Raflı kapaklı veya kapaksız büronuzda her amaca uygun evrak dolapları üretimi yapılmaktadır. Dosya dolabı kapakları soft pvc ile imal edilmiş olup dünya standartlarında imalat yapılmaktadır.

ofis-buro-dolaplari

Çağrı merkezi mobilyaları personel masalarında geleceğin teknolojisi…

Eloksallı aliminyum panel bölme üretimi yapan Elsa, çağrı merkezi masaları için ses yalıtım sistemi kullanmaktadır. Kablo kalabalığına son veren çağrı merkezi sistemlerimiz modüler olup sonradan ekleme yapılabilmektedir. Rengarenk çağrı merkezi masası ürünlerimizden tercih yapabilirsiniz. Üstelik İstanbul veya Türkiye içinde ücretsiz projelendirme, danışmanlık ve iç mimari desteğide veriyoruz.

call-center-work-mobilyalaricagri-merkezi-mobilyasi-modelleri

Mobilya üretimi bizim işimiz. Ofisiniz için herşey Elsa’da

]]>